TEENUSED

Aripindade Koristus

Äri- ja teeninduspindade hooldus ja koristus

Puhas töökeskkond on oluline iga ettevõtte igapäevaseks toimimiseks.Meie poolt pakutava kontori ja äripindade koristuse eesmärgiks on tagada pidev ja kvaliteetne teenus, mis välistab igakevadised suurpuhastused. Koristustöid teostame vastavalt kliendi ajagraafikule ja soovidele. Töötajate heaolule mõeldes kasutame koristamisel vaid ökoloogiliselt puhtaid aineid, mis on heaks kiidetud allergia- ja astmaliitude poolt.

Tänu õigetele koristusvahenditele- ja tehnikale hävinevad kontoris levivad bakterid, mis soosivad erinevate haiguste levikut kontoris.Lisaks puhastusteenusele pakume ka:

● Puhastuskvaliteedi kontrolli ja raportite koostamist (koos hügieeniproovide võtmisega);
● Puhastustplaanide koostamine vastavalt vajadusele*;
● Teie töötajate koolitused ja kvaliteedikontrolli läbiviimine.

*Korralikult välja töötatud puhastusplaan on oluline iga äripinna korrashoiuks ning hõlmab õigete tarvikute, puhastusvahendite, tehnika ja teostamissageduse kaardistamist.

küsi pakkumist >

Ärimajade, kontorite koristus

Kuigi koristustööde loetelu ja vajadus sõltub kliendi soovist, hõlmavad meie äripindade hooldusteenuseid järgmisi standard-teenuseid:

● Põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus (sh liistude puhastus);
● Vaipkatete puhastamine tolmuimejaga;
● Akna- ja uksekomplekside puhastus;
● Lülitite, pistikute, karbikute jm analoogse puhastus;
● Mööbli ligipääsetavade horisontaal- ja vertikaalpindade puhastus;
● Kööginurga puhastus (sh kliendi soovil tehnika nagu kohvimasin, piimavahustaja, mikrolaineahi, külmkapp, veeautomaat jms);
● Sanitaarruumide puhastus bakteridsiidse* ainega (*hävitame baktereid);
● Prügikottide-, olmepaberi-, seebivahetus jms;
● Vent-avade puhastus on tavapärane protseduur, mitte eritöö.

Tänu ergonoomilistele töövahenditele ei rakenda me 180 cm ulatuskõrguse piirangut, mida enamasti tehakse – puhastame ka kõige kõrgemaid pindasid!

Vajadusel teostame ka valvekoristust, kus puhastusteenindaja hoolitseb puhtuse eest kliendi tööajal, jäädes sealjuures maksimaalselt märkamatuks. Valvekoristuse tööde loetelu ja liikumisgraafik koostatakse koos Kliendiga. Valvekoristuse eesmärgiks on tagada puhtad pinnad kogu päeva vältel.

küsi pakkumist >

Veekeskuste koristus

Ujulates, veekeskustes ja spaades kehtivad kõrged hügieenistandardid, mida on võimalik saavutada vaid tänu läbimõeldud ja professionaalsele puhastusteenusele. Teatavasti kasvab mikroobide hulk niisketes ja soojades tingimustes tervisele ohtliku piirini väga kiiresti, mistõttu on oluline tagada keskuse kasutajatele turvalised ja tervislikud hügieenitingimused.

Oleme teostanud koolitusi (üld-, spaa- ja spordikomplekside-, toote- ja hügieenialased koolitused) ja koostanud puhastusplaane (nt. Põlva Haigla, Mustamäe Haigla, Fertilitas, Viimsi kool). Muuhulgas oleme läbi viinud koolituse „Lahendused veekeskustes, ujulates ja saunakompleksides parema hügieeni saavutamiseks“, kus osalesid ka lektorid Soomest. Meie puhastusalased kogemused on aidanud meid näiteks Viimsi Spa-s, Kalev Spas, Meriton Spas, Tallink Aqua Spas, Rüütli ja Mere Spas Saaremaal, Rakvere Aqva Spas Rakveres jm.

Veekeskuses olevate pindade korrashoidmisel on oluline koostada vastavalt veekeskuse tingimustele kindel koristustööde plaan, mis hõlmab muuhulgas õigeid puhastusvahendeid- ja mehaanikat. Koristamisel tuleb pöörata rõhku märgade pindade libedusele ja koristamist takistavatele konstruktsioonidele, mis teevad töö füüsiliselt tavalisest raskemaks.

Meie veekeskuse koristusteenus hõlmab koristustööde plaani väljatöötamist ja teostamist, mille käigus lüüakse läikima kõik keskuses olevad pinnad, sh basseinid, saunad, pesu-, duši- ja riietusruumid.

Nii teenindus- kui tööstuspindadele, sh kaubanduskeskustele, restoranidele, kohvikutele, hotellidele ning ladudele ja tehastele kehtivad ranged hügieenistandardid, mis peavad olema täidetud. Erinevate inspektsioonikontrollide tõttu tuleb tagada põhjalik puhastusplaan ja selle teostus, mis ei häiriks teie töötajaid ega kliente.

küsi pakkumist >

Suurköökide ja toiduainete tööstuste puhastus

Köögi hügieen on otseses seoses meie tervisega, seega väga oluline aspekt. Köök on koht, kus mustuse kogunemine on väga intensiivne ja pindu peab regulaarselt puhastama. Toitu peab hoidma hügieeniliselt töödeldud keskkonnas, mis ei soodustaks bakterite tekkimist. Hoolitseme selle eest, et köögis olevad tööpinnad oleksid alati säravpuhtad. Oleme siiani teostanud puhastusi järgmiste touiduainete tööstuste, restoranide või kohvikute köökides: Aqva Spa, Meri Spa, Kohvik Komeet, Kohvik Kukeke, City Plaza Kohvik, T-kohvik, Ericssoni söökla, Lunden Food jt.

küsi pakkumist >

Restoranide ja kohvikute puhastus

Restoran on romantiline, elegantne ja lõõgastava atmosfääriga koht, mida tuleb igapäevaselt koristada ja puhastada. Tihtipeale on räpane keskkond põhjus, miks kliendid restorani enam tagasi ei tule. Ära kaota kliente sellise pisidetaili tõttu ja lase meie teenindajatel lüüa Sinu restoran särama. Oleme siiani teostanud koristust järgmistes söögikohtades: City Plaza, Galerii kohvikud, Kärme Küülik, Metso Restoran, Nautica Restoran, Rondo Kohvik, Kohvik Komeet jt.

küsi pakkumist >

Hotellide koristus

Majutusasutuse üheks tähtsaimaks valdkonnaks on puhtus ja hügieen, mistõttu kujundab puhastusteenindaja suuresti hotelli mainet. Pakume nii tubade koristust, kui hooajalist tööjõurenti tubadesse, üldpindade koristust jpm. Lisaks hotellipindade koristusele, aitame kaasa külastajate rahulolu tagamisele läbi külalislahke ja sõbraliku teeninduse.

küsi pakkumist >

Ürituste aegne koristus või üritustele puhastusteenindaja rentimine

Rendime tööjõu, kes hoiab puhtust kogu kokkulepitud alal kindlal ajavahemikus. Samuti toimub sündmusejärgne puhastus vastavalt kokkuleppele (vajadusel eritööd, vt SIIT). Oleme muuhulgas teenindanud palju suuri sündmusi, sh Laulupidu 2019 ja Õllesummer 2018.

küsi pakkumist >