Privaatsuspoliitika

Flamanta OÜ austab oma klientide õigusi privaatsusele ja kinnitame, et peame kinni järgmistest isikuandmete töötlemise ja säilitamise põhimõtetest. Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie isikuandmeid vastavalt seaduslikele nõuetele.

Flamanta OÜ (Ehitajate tee 110, Tallinn Harjumaa 12618, Eesti. Registrikood: 14680145) haldab http://flamanta.eu/ veebisaiti, pakkudes kõigile veebilehe külastajatele turvalist veebikogemust.  

Ülevaade meie põhimõtetest isikuandmete kogumisel ja säilitamisel.

GDPR
Kinnitame, et meie igapäevane andmekogumise ja säilitamise praktika on kooskõlas andmekaitse üldregulatsiooniga (GDPR – General Data Protection Regulation). Isikuandmete töötlemisel järgime Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

Isikuandmete kogumine:
Kui külastate meie veebisaite, kogume teie kohta teatud andmeid.
–       Kogume kõigi külastajate käitumise kohta anonüümselt teavet kasutajakogemuse parandamise eesmärgil.
–       Me ei kogu isiklikke andmeid automaatselt ilma veebikülastajatelt selleks nõusolekut küsimata. Veebikülastajad edastavad meile isiklikku teavet vabatahtlikult (näiteks liitudes uudiskirjaga või saates kodulehel päringu läbi päringuvormi või kontaktivormi).

Isikuandmeid kogutakse ja säilitatakse ainult seaduslikuks kasutamiseks.  Andmete kogumine võib toimuda meie veebisaidi kaudu (täites kontaktivormi/päringuvormi), e-posti teel, telefoni teel, koosolekul, kohtumistel või üritusel (visiitkaarte vahetades), pöördudes meie poole isiklikult.

Flamanta OÜ võib küsida teilt järgnevaid andmeid:
–       Teie isikuandmed: nimi, e-mail, telefoninumber, kui tarvis siis ka postiaadress;
–       Teie ettevõttega seotud andmeid: nimi, registrikood, KMKR nr, postiaadress jt avalikud andmed;
–       Lisaks sellele kasutame me automaatseid andmekogumisvahendeid, sealhulgas küpsiseid, piksleid ja muid jälgimisvahendeid, et optimeerida meie kodulehe kasutajakogemust ja pakkuda klientidele paremaid teenuseid. Teie veebilehe kasutamisega seotud andmeid kogume läbi Google Analytics’i (küpsised, IP aadressid, külastatud lehed). Google Analytics’i kohta leiate rohkem infot siit https://www.google.com/analytics.

Isikuandmete töötlemine ja säilitamine

Kogume vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud teile teenuse osutamiseks, pakkumiste saatmiseks ja tellimuste täitmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise läbi). Teie isikuandmeid ei anta kunagi kolmandatele osapooltele (va seadusest tulenevad nõuded).

Teil on igal ajal õigus küsida ligipääsu oma isikuandmetele, need üle vaadata ja paluda oma isikuandmete parandamist ja/või muutmist või et me need jäädavalt kustutaksime. Vastavasisulise soovi avaldamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: info@flamanta.eu

Isikuandmete vastutav töötleja on Flamanta OÜ (Ehitajate tee 110, Tallinn Harjumaa 12618, Eesti). Kinnitame, et anname endast parima kogutud ja salvestatud isikuandmete ja andmete kaitsmiseks ning lekete ja väärkäsitluse vältimiseks.

Privaatsuspoliitika muudatused

Flamanta OÜ võib privaatsuspoliitika tingimusi muuta ja uuendada igal ajal ning ei ole kohustatud sellest teavitama. Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie andmeid seaduses ette nähtud viisidel.Lisainfo ja küsimuste korral palun võtke ühendust: info@flamanta.eu.