EripuhastustoodEramute koristusAripindade koristusLisateenused
TEENUSED

Eripuhastustood

Akende ja klaasfassaadi pesu

Akende pesu hõlmab klaaside pesu ning aknalaua- ja raami puhastust. Välispesu teostame temperatuuril kuni -4 kraadi. Põhjalik aknapesu on soovituslik vähemalt 2-4 korda aastas.

KÜSI PAKKUMIST >

Vaipkatete süvapesu

Vaipkatete puhul on tähtis valida õige puhastusmeetod, mis eemaldaks kogunenud mustuse ning plekid ja ei rikuks materjali kiude. Vaipa on soovituslik sügavpuhastada vähemalt 2 korda aastas, kuna kiudude sisse tekkinud tolmulesti ja muud mustust on väga raske välja saada. Vastavalt kliendi soovile teostame vaipkatte puhastust kohapeal või koos transpordiga meie enda kontoris.

KÜSI PAKKUMIST >

Tekstiilmööbli süvapesu

Tekstiilpindade, sh diivanite, toolide, tugitoolide ja tekstiilseinade puhul on äärmiselt oluline valida õiged puhastusvahendid- ja tehnika, mis sobiksid valitud eseme kattematerjali tüübile. Õige puhastusmetoodika eemaldab tekkinud mustuse ning tagab kattematerjali puhtuse ja säilivuse.

KÜSI PAKKUMIST >

Pvc ja linoleumi süvapesu ja vahatamine

PVC katted on visuaalselt ühesugused, ent erinevad teineteisest koostise poolest. Erinevate katete hooldamine, süvapesu ja vahatamine teostatakse vastavalt katte iseloomule, mis tagab puhtuse ning kulumiskindluse. Õigeaegne süvapesu ning vahatamine, soovituslikult 2-4 korda aastas, kiirendab igapäevast koristust ja vähendab selle kulusid. Vastavalt kliendi soovile on valikus matt, poolläikiv ja läikiv põrandavaha.

KÜSI PAKKUMIST >

Puitpinna süvapesu ja õlitamine või õlivahatamine

Parketi pesu teostatakse spetsiaalse põrandaseebi ja leige vee lahusega. Tehase poolt eelõlitatud parketid soovitame pärast paigaldust kohe hooldusõlitada. Hiljem on soovituslik protsessi korrata 1-3 korda aastas.

KÜSI PAKKUMIST >

Kunstlike kivipindade süvapesu ja pinna kaitsmine kaitseainega

Keraamilise plaadi, betooni süvapesu meetodi valikul lähtume kivimi eripärast.
Regulaarne süvapesu soovituslikult 1 – 4 korda aastas, olenevalt objektil käidavusest. See tagab puhtuse. Olenevalt kivimist, poorsematele kivimitele soovitame ka kivikaitset, mis tagab omakorda mustuse residentsuse ning kivimi pikema eluea. Olenevalt kivi omadusest on valikus erinevad kaitsemeetodid, sh vahatamine, küllastus ja tolmu tõkestamine.

KÜSI PAKKUMIST >

Loodusliku kivipinna süvapesu, kergemate kahjustuste välja lihvimine ja kivikaitsega kaitsmine või läigestamine, kristalliseerimine

Loodusliku kivi süvapuhastamise tehnoloogia valikul lähtume kivimi tundlikusest ja eripärast. Samuti, kas ja kui palju on võimalik kivimit taastada, eemaldada mehaanilised kahjustused. Hooldamiseks valime kas kivikaitse (mati või läikiva) või läigestamise/kristalliseerimise.

Regulaarne süvapesu ja kaitsmine tagab kivi kestuse, puhtuse ning kulumiskindluse.

KÜSI PAKKUMIST >

Põrandate läigestamine

Läigestada on võimalik nii töötlemata kui ka juba vahatatud põrandaid ja loodusliku kivi (marmor, graniit jne).

Läigestustöid teostatakse spetsiaalse hoolduskeemia ja high-speed masinaga, mis muudavad pinnad oluliselt tugevamaks ja läikivamaks.

KÜSI PAKKUMIST >

Ehitusaegne- ja järgne koristus

Pakume ehitusettevõtetele ehitusaegset ja -järgset koristusteenust. Et edasine ehitustöö jätkuks, tuleb ehituse erinevate etappide vahel ette ka ehitusprahi koristamist või pindade puhastamist. Enamikel juhtudel on ehitusettevõttel mõistlik teenus sisse osta, et vältida ehitusmeeste koormamist tööga.

Ehituskoristuse käigus teostame järgmisi töid:

● Ehitustolmu eemaldamine põrandalt, seintelt või laest;
● Ventavade jm karmikute, lampide, lülitite või pistikute puhastamine;
● Seinte kuivpuhastus tolmust;
● Põrandate puhastus ja pesu, sh liistude, treppide, kivipindade puhastus;
● Sanitaarruumides trappide puhastus;
● Sanitaarinventari, sh vanni, kraanikausi, wc-poti puhastamine.

KÜSI PAKKUMIST >

Surmajärgne koristus

Surmajärgse koristuse puhul siin mängivad suurt rolli emotsioonid, mis enamjaolt muudavad sellist laadi koristustöö väga raskesti teostatavaks.

Keha laguneb vaid mõni minut pärast surma ning lagunemise protsess sõltub ümbritsevast keskkonnast ja temperatuurist. Laiba lagunemisega kaasneb spetsiifiline lõhn, mis tekitab halba enesetunnet ja okserefleksi. Oluline on teada, et laiba lagunemisel viitab ebameeldiv lõhn bakterite olemasolule. Inimesele pole ohtlik see lõhn, vaid hoopis bakterid, mis protsessi käigus kiirelt paljunevad. Bakterite eemaldamisel kaob ka üldjuhul ka lõhn (kui see pole tekstiilimööblisse sööbinud).

Pakume surmajärgset koristusteenust, mis hõlmab õigeid koristusmeetodeid, teadmisi, kemikaale, puhastusvahendeid (sh nakkusohtlikke jäätmete kotte) ja utiliseerimist, mille tulemusel kaob ruumist ebameeldiv roiskuv lõhn. Paraku on mõnikord on tegemist olukorraga, kus pinnad saavad küll puhtaks, ent tekkinud kahjustusi ei saa muuta olematuks. Surmajärgse koristuse reageerimisaeg Tallinna piires on 3 tundi, mujal Eestis vastavalt kokkuleppele. Koristustöödel kasutame Ecolabi spetsiaalseid surmajärgseks koristuseks mõeldud puhastus- ja kaitsevahendeid. Meie professionaalsed teenindajad omavad antud valdkonnas rohkem kui 5-aastast kogemust.

KÜSI PAKKUMIST >